Autor Wątek: List otwarty do Leszka Żądło  (Przeczytany 11740 razy)

Doktor-X

  • Wiadomości: 2 140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2016-11-13, 13:24:39 »
:)
Wzruszyłem się :)

Darek

  • Wiadomości: 615
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie ściemniać w tematach duchowych
  • Status: Obserwator
[#]   « 2016-11-13, 13:20:01 »
Leszek
Dużo by jeszcze pisać, co Twoja dusza wyprawia w astralu i o czym gada, komu się wypłakuje itd.  To już inna opowieść :;-)
« Ostatnia zmiana: 2016-11-13, 13:22:37 wysłana przez Darek »

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2016-11-13, 13:00:04 »
Wiking23
przybył do nas z MISJĄ ratowania tego Forum przede mną.
Jak widać, ten status upoważnia go do autorytatywnego wypowiadania się na specjalistyczne tematy, na których się najwyraźniej nie zna.

Darek
Zdemaskowałeś mnie :)  Twój wpis na pewno nieraz zostanie zacytowany jako dowód, podobnie jak wpisy Wikinga23.  :)
« Ostatnia zmiana: 2016-11-14, 21:47:03 wysłana przez almighty »

Darek

  • Wiadomości: 615
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie ściemniać w tematach duchowych
  • Status: Obserwator
[#]   « 2016-11-13, 11:40:55 »
Pozostając w tej konwencji, to Leszek, jak i reszta żyjących i zmarłych mistrzów duchowych ma już zaprogramowanych, zmanipulowanych  swoich ludzi na następne wcielenia. W końcu trzeba mieć różnych sługusów i źródła utrzymania w przyszłości. Jako prekursor różnych nowych opcji badań wahadłami, wszedł w układy z astralnymi ich twórcami. Jako stary, doświadczony mag, ma to wszystko z małym palcu. Warto wspomnieć o smokach na plecach, od których czerpie swoją wiedzę.  Chipy pozakładane, czakry pozmieniane, lustra poustawiane wokół, żeby nikt postronny nie mógł zobaczyć kopyt, upalonych kikutów skrzydeł itp. znaków ciemnych mocy. Znana to prawda od dawna środowiskom opiniotwórczym w duchowym światku.
I tak to się kręci od wieków., kwestia jedyna, to, kto jest głównym mócodawcą i spętał duszę biednego Leszka. ;-)
« Ostatnia zmiana: 2016-11-13, 11:51:16 wysłana przez Darek »

Clint

  • Wiadomości: 2 541
  • Płeć: Mężczyzna
    • Boski Spokój
  • Łukasz Kubiak - https://boski-spokoj.pl/
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2016-11-13, 10:03:58 »
Wiking23 bez obrazy, ale mnie osobiście bawią ludzie którzy zamiast się skupić na swoim rozwoju, przychodzą i wieszczą duchową apokalipsę w całym środowisku duchowiaków. Mocno mi się to kojarzy z tymi ludźmi, którzy wieszczą prawdziwą apokalipsę, z uporem maniaka już od tysięcy lat - a tej jakoś ani widu, ani słychu.

Zauważyłem że tacy ludzi jak przychodzą ogłaszać swoje "wielkie nowiny" - ograniczają się do katastrofalnych wizji, pisania co jest źle, co nie działa, co jest błędne, niekorzystne, itp. itd. Więcej też pisza o rozwoju innych ludzi, niż o własnym.

Nie widzę za to nigdzie pozytywnych rozwiązań, pokazania lepszej drogi, niczego budującego. Nie wątpię, że pociągnięty za język jesteś w stanie coś wymyślić, ale tu chodzi o to, z czym przyszedłeś sam z siebie. I dla mnie to już samo w sobie dość mocno świadczy o intencjach.

Ah, jak wiele zależy od tych wszystkich filtrów i nakładek... Ty widzisz tonący statek i krzyczysz nam że trzeba się ratować, a ja tu świadomie się zanurzam w Boskim Oceanie, a statek to tylko moje ego - niech tonie :D

Wiking23

  • Wiadomości: 393
  • Płeć: Mężczyzna
    • c
  • Status: Obserwator
[#]   « 2016-11-13, 09:05:54 »
Wiking23
Przyznaję Ci rację w ostatnim punkcie:
"Koło karmiczne jedzie dalej, jednak warto wysiąść z tego wozu."
Wysiadasz, czy kręcisz lody jakiemuś plotkarskiemu, wysokoERDowemu astralowi? Haha.

PS
wibracja Twojego postu ogólnie bardzo niska, na pewno nie związana z przepływami boskich, czystych energii.

Będę musiał wysiąść nawet z tego wysokoerdowego astrala ^^. Pozatym to moje osobiste przemyślenia, nie konsultowane z nikim, ale cieszę się że nie jestem odosbniony w tej opini.

Pozatym nie wiem co ty masz z tym ERD, nikt jeszcze nie wyjaśnił korecalji między ERD a jakością życia czy duchowością. Podobno jest fajniej i przyjemniej, chociaż to samo słyszę od ludzi który zaczeli biegać, lub chodzić na basen :) I wyglądają kondycyjnie też lepiej i mają ten błysk w oku, tego samego nie można powiedzieć o wysokoERDowcach jak to fajnie wymyśliłeś.


PS.
To ostatnie brzmi dla mnie jak komplement, dzięki :)

DarkAngelbubu

  • Wiadomości: 1 605
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Izdebski
  • Status: Ekspert
[#]   « 2016-11-12, 23:55:02 »
DarkAngelbubu
Nie śmiałbyś się, gdybyś 3 razy w ciągu doby stracił oddech i musiał go wymuszać, żeby w ogóle oddychać.

Dopiero teraz zauważyem ten wpis :)
Z kotem mi się tak skojarzyło śmiesznie to miauczenie :) ale co do straty oddechu to miałem tak kilka razy podczas snu i praktycznie za każdym razem jakaś zmora mnie wpierw próbowała  w tym śnie udusić :) Przebudzenie było koszmarne bardziej bo budząc się czułem jak nie mam powietrza w płucach. Wymuszanie oddechu jest straszne. A z drugiej strony to czułem się wtedy jakbym brał po raz pierwszy w życiu oddech :)

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2016-11-12, 21:04:45 »
Wiking23
Przyznaję Ci rację w ostatnim punkcie:
"Koło karmiczne jedzie dalej, jednak warto wysiąść z tego wozu."
Wysiadasz, czy kręcisz lody jakiemuś plotkarskiemu, wysokoERDowemu astralowi? Haha.

PS
wibracja Twojego postu ogólnie bardzo niska, na pewno nie związana z przepływami boskich, czystych energii.

Wiking23

  • Wiadomości: 393
  • Płeć: Mężczyzna
    • c
  • Status: Obserwator
[#]   « 2016-11-12, 09:23:24 »
Witam,

Chciałem na wstępie zaznaczyć że to jest tylko moja osobista opinia. Nie jest to niczym więcej niż moją własną obserwacją.


Myślę że ten statek tonie, i kto ma jeszcze choć trochę świadomości, to może go opuścić. Astral leszka ma się dobrze i pewnie długo będzie miał się dobrze. Jednak jego duch jest zmęczony i postanowił zrobić to co może zrobić, zniszczyć to co tak długo budował. Chociaż spadek energii i jakości tego forum jest powiązany z wieloma rzeczami, to ta kompletna degradacja, i przepychanki z administracją, to tylko wynik frustracji ducha. Nikt nie rozumie skąd u leszka (prawie oświeconej istoty ) wzieło się hobby zalewania forum, treściami politycznymi na poziomie zwykłych przepychanek mentalny, i robienia ciągłego zamieszania. To jest po prostu decyzja ducha który nie chce dalej żyć w sztuczności którą stworzył. Z upływem czasu treści i energia będą coraz bardziej niższe, aby odgonić wszystkich ucznów. Próby wskrzeszenia astralu, a potem próby jego niszczenia.  Od atlantydy, po egipty, po nienazwane ruchy magiczne, i społeczności. Koło karmiczne jedzie dalej, jednak warto wysiąść z tego wozu.
« Ostatnia zmiana: 2016-11-15, 09:26:24 wysłana przez almighty »

J034

  • Wiadomości: 599
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2016-01-28, 22:34:09 »
Skoro tytuł wątku się zmienił, a temat robi się ciekawy to ja też coś nocą odkryłem, ale narazie nie idzie mi tak gładko odpuszczenie :(
Pomodliłem się, jak kiedyś ktoś proponował "dla odważnych" żeby Wj ukazało mi wszystko co mi przeszkadza w oświeceniu i usnąłem.
Po cichu liczyłem, że może nie ma tego aż tak dużo i do rana nie sfiksuje ;)

Przypomniało mi się ostatnie wcielenie w które do końca jeszcze nie wierze, albo może raczej nie chce wierzyć zanim nie uzyskam pewność i coraz większą zyskuję po tym śnie między innymi.
Do sedna śniło mi się że jestem w sanatorium i kojarze we śnie, że jestem w tamtym wcieleniu a świadomosć i tamtego i tego obecnego jednocześnie i myśl żebym w tym wcieleniu nie powtórzył tego, bo jak idę tymi koleinami to i koniec mogę mieć podobny.
Sen z typu tych co z 10 lat się pamięta.
« Ostatnia zmiana: 2016-01-28, 22:36:21 wysłana przez J034 »

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2016-01-28, 21:07:15 »
Mariomar
No to mamy zestawienie na TERAZ
Teraz Ty nie popierasz KOD. I ja też nie.
Teraz nie prowadzisz zbłąkanych dusz, które miauczą o litość, by im wp...ić.
A TERAZ zobacz, co ja robię z tego, co sobie uświadomiłeś z wielu innych wcieleń? Czy to trwa teraz? Czy Ty nie jesteś świadomy, co się dzieje teraz?
A może to Ty powinieneś zmienić metodę?
A zresztą, co mnie to obchodzi. Puściłem podatność i reszta mi9 na nic.

 DarkAngelbubu
Nie śmiałbyś się, gdybyś 3 razy w ciągu doby stracił oddech i musiał go wymuszać, żeby w ogóle oddychać.

Frisky

  • Wiadomości: 5 792
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2016-01-28, 16:24:52 »
uwaga na strażników zniewalającej struktury, czy znajdzie się śmiałek który sięgnie po bogactwo do którego zazdrośnie bronią dostępu? : )
https://pbs.twimg.com/media/CY8PojXUsAAvgub.jpg:large

Darek

  • Wiadomości: 615
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie ściemniać w tematach duchowych
  • Status: Obserwator
[#]   « 2016-01-28, 14:49:17 »
taa na manifest kodu młodzi i wykształceni. Większość to starsi ludzie, nawet sami komentują, że mało młodych. A śmiali się kiedyś z moherowych beretów. Sytuacja się odwróciła. kod to kod

DarkAngelbubu

  • Wiadomości: 1 605
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Izdebski
  • Status: Ekspert
[#]   « 2016-01-28, 14:20:52 »
To ile na rękę Mariomar miesięcznie wyciągasz ? I w jakim fachu ?