Autor Wątek: List otwarty do Leszka Żądło  (Przeczytany 11742 razy)

Mariomar

  • Gość
[#]   « 2016-01-28, 14:02:00 »
Tak. Jestem tzw. pracownikiem najemnym. :)

Może przyjdzie kiedyś czas na własną firmę. Dla mnie, to co obecnie robię, to i tak ogromny sukces po wyjściu z jakiegoś dna. :)

Danny7

  • Wiadomości: 158
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2016-01-28, 13:53:51 »
@Mariomar,

Ze tak sie wtrace, to zarabiasz na etacie rozumiem te pieniadze?

Mariomar

  • Gość
[#]   « 2016-01-28, 13:52:30 »
Leszku,
I tu Cię zaskoczę, gdyż na manifach KODu nie bylem, bowiem jesli chodzi o poglądy polityczne, to mam takie, jak Ty :  Widzę ilrle dobrego się obecnie dzieje i jak rozwalane są stare struktury.

Więc pewnie przyszedł do Ciebie miauczec jakiś inny Mariomar. Albo... zmien metode uwalniania się. ;)

jaskier

  • Wiadomości: 908
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2016-01-28, 13:47:26 »
"Potem zauważyłem, że wiele z tych dusz w oczekiwaniu na w...ol bierze udział w manifestacjach KOD. No i że w jakimś stopniu przewodzi im Mariomar, ale i Petru jest ich idolem :) "

Na manifestacjach  KOD nie byłem, ale z tego co wiem i widziałem, protestują osoby młode, wykształcone, które dobrze radzą sobie w życiu (tzw "lemingi").
Marsze PiSu to z kolei zbieranina ludzi o średniej wieku 60 lat, a po sposobie ich wypowiedzi mogę wnioskować, że edukację skończyli chyba na etapie szkoły podstawowej. Do tego z ich ust wydobywa się nienawistny bełkot.

"Jaskier
Polecam:
http://przytomnyrozwoj.pl/index.php?topic=890.msg90543#msg90543"

Ok, przeczytałem i przetrawiłem, widać miałem kiepską sesję, ani mnie nie uwolniła, ani nie czułem się po niej dobrze czy zrelaksowany. Za to towarzyszyła jej tężyczka i hiperwentylacja. 

DarkAngelbubu

  • Wiadomości: 1 605
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Izdebski
  • Status: Ekspert
[#]   « 2016-01-28, 12:06:44 »
Dopier w nocy, kiedy się skupiłem, usłyszałem coś, co mnie co najmniej zdziwiło. Jęki, miauczenie...

Ile to się człowiek musi nakombinować by się wytłumaczyć, że zapomniał nakarmić kota ? ;)

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2016-01-28, 11:45:07 »
Wczoraj miałem kilka ważnych prac do wykonania, ale nie mogłem się za nie wziąć. Przeszkadazała mi presja na potylicę, której nie potrafiłem zidentyfikować. Dość silna, ale nie ojarzyła mi się  niczym za dnia. Dopier w nocy, kiedy się skupiłem, usłyszałem coś, co mnie co najmniej zdziwiło. Jęki, miauczenie... Zacząłem to badać. I wówczas okazało się, że to wiele dusz potępionych błaga mnie, żebym im spuścił wpi...l. Zdziwiłem się, dlaczego do mnie te błagania? No i dowiedziałem sie, że ktoś im wytłumaczył że nie ma żadnego uzdrawiania karmy, że jest tylko przerabianie jej poprzez cierpienia. No i ja tym duszom miałem zapewnić bardzow iele cierpienia. Tylko że... naprawdę nie wiem, jak. Być może, kiedys wiedziałem, ale nie teraz.
Potem zauważyłem, że wiele z tych dusz w oczekiwaniu na w...ol bierze udział w manifestacjach KOD. No i że w jakimś stopniu przewodzi im Mariomar, ale i Petru jest ich idolem :)
Po rozpoznaniu tego incydentu (nie wiem, czy zabawnego), odpuściłem sobie podatność na presję tej grupy dusz pokutujących. I czuję się lepiej :)

Frisky

  • Wiadomości: 5 792
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2016-01-28, 08:50:02 »
M w ciągu 2 lat zrobił ogromny postęp, między innymi dzieki kamertonom. tymczasem 2 osoby, Frisky i Lynd próbują go śmieszyć, nawiązując do kamertonów.
Ciekawe dlaczego, czyżby zazdrość?

robienie z kamertonów broni wycelowanej w  Leszka jest jedną z bardziej zabawnych rzeczy jaką tutaj ostatnio wyczytałem, przewyższa to tylko nakręcenie Mariomara przez Ingę ,  że oto wraca w chwale jako ten  triumfator który wiele razy był tutaj pokonywany,  tak jakby uwolnienie od lęku czyniło z niego automatycznie proroka i zbawcę który udowodnił innym że kamertony wbrew Leszkowi działają , a pozytywne myślenie/afirmacje już nie ... bo poleca je gość z którym Mariomar walczy :-) 

Proponuję by nie łączyć kamertonów z astralem walki z Leszkiem, co by nie zniechęcać jednych ani nie zachęcać drugich hehe ani  też nie łączyć w taki sam sposób  afirmacji z Leszkiem, wtedy można łatwiej dostrzec korzyści i zakres działania tych metod bez zbędnych nakładek i skojarzeń, czy wręcz demonizowania, gdzie wyczytałem u Mariomara  że afirmacje są g warte czyli że pozytywne myślenie szkodzi... ot wychodzi z tego zabawna  farsa :-)

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2016-01-28, 03:22:53 »
Jaskier
Polecam:
http://przytomnyrozwoj.pl/index.php?topic=890.msg90543#msg90543

Mariomar
 Teraz to wyglada na obsesję, jak nie na manię prześladowczą. Ale dziękuję, że poświęciłeś siebie, swoje bezpieczeństwo, żeby mi pomóc w uwolnieniu od tego, co Cię dręczy!
Może też niketórzy bedą Ci wdzięczni?
Tym niemnej, zauważam, że Twoja świadomość utknęła w killu poprzednich wcieleniach i nie potafi się z nich sama wygrzebać.

Ja się z kamertonów nie naśmiewam, bo potrafią dodać wiele energii o SZCZEGÓLNYCH, wyselekcjonowanych wibracjach, mogących pobudzać i uzdrawiać pamięć przeszłości, pamięć komórkową itd. No i nie są związane z "astralem regresingowym". Tylko jedna uwaga - trzeba uporządkować wiedzę, która przy okazji się pojawia. A tu akurat jest znacznie trudniej niż przy regresingu.
« Ostatnia zmiana: 2016-01-28, 03:30:56 wysłana przez Leszek.Zadlo »

jaskier

  • Wiadomości: 908
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2016-01-27, 23:35:53 »
"Ktoś mnie pytał, jak w życiu zarabiać duże pieniądze, bo takie właśnie zarabiam - trzeba być życzliwym do ludzi i mieć z nimi dobre relacje. To podstawa."

"Dlatego ja Wam też coś doradze. Od ostatnich ponad 2,5 roku zarabiam bardzo duże pieniądze. A zrobiłem to tak, ze agresję i pogardę do ludzi, tzw. Gorszych ode mnie,  zamienilem na życzliwość i partnerstwo. I mam pracę, która kocham, i w której jestem doceniany. Bo bez dobrych relacji pieniędzy nie da się zrobić."

Najdłuższy eksperyment na ludziach który trwał przez całe ich życie (w tej chwili nie mogę go wygooglować) wykazał że najwyższe zarobki mieli nie Ci z najwyższym IQ, ale osoby mające "najlepsze miękkie relacje międzyludzkie", czy jakoś podobnie, z pamięci dokładnego cytatu nie potrafię podać.

"Regresing nie ma NIC wspólnego ani z oddychaniem holotropowym, ani z rebirthingiem! Tyle, że stosowałem go najpierw na osobach, które w rebirthingu doszły do "ściany".

Nie powiedziałem że ma, tylko że wydawało mi się że powstał na ich bazie. W oddechu holotropowym też pojawiają się wizje z poprzednich wcieleń. Ale ja wcale nie pisałem że jestem tego pewny.
Raz mając sesję ze znanym regreserem (choć obecnie niepraktykującym)  doświadczyłem hiperwentylacji stąd moje skojarzenie z oddychaniem holotropowym.


tod

  • Wiadomości: 261
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2016-01-27, 23:23:28 »
A ja się zgadzam z Tobą Mariomar.
Nie wiem czy ze wszystkim co napisałeś, ale na pewno z dużą częścią.

:)

Każdy patrzy swoimi oczami, każdy patrzy subiektywnie. Każdy ma prawo do swego własnego spojrzenia na sytuację.
« Ostatnia zmiana: 2016-01-27, 23:31:46 wysłana przez tod »

DarkAngelbubu

  • Wiadomości: 1 605
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Izdebski
  • Status: Ekspert
[#]   « 2016-01-27, 22:01:35 »
Mariomar
W czym zarabiasz te duże pieniądze? Ile to jest dużo pieniędzy o których wspominasz ?

Mariomar

  • Gość
[#]   « 2016-01-27, 21:59:22 »
I jeszcze jedno. W ciągu zaledwie kilku godzin dostałem na priv aż 2 ostrzeżenia od Szanownych Moderatorów, a moje posty zostały zmienione, gdyż były... agresywne.

To jest właśnie to, co napisałem poniżej. Brak bezpieczeństwa.

Mariomar

  • Gość
[#]   « 2016-01-27, 21:54:48 »
Inga,
Widzisz, jednak pełno tu agresji na forum i osmieszania innych.

Ktoś mnie pytał, jak w życiu zarabiać duże pieniądze, bo takie właśnie zarabiam - trzeba być życzliwym do ludzi i mieć z nimi dobre relacje. To podstawa.

Ale jeśli ktoś myśli, ze zarobi duże pieniądze - notabene od ludzi - i jednocześnie jedzie na tych ludzi w życiu codziennym,  to dalej będzie biedny jak mysz kościelna.

Również, jeśli ktoś będzie tłumaczył sobie, ze może przejawiać agresję do ludzi, bo on sobie kreuje przecież Nowy świat afirmacjami, to również nikt takiego nie zechce w pracy,  a tym bardziej dac mu Na prawdę duże pieniądze. Chyba ze ktoś założy swoją działalność.

I jeszcze jedno - gdyby niektórzy z Forumowiczów czuli się bezpiecznie i zaopiekowani przez Boga, oraz byli pewni, ze tak samo Leszek jest bezpieczny i wystarczająco zsopiekowany przez Boga, to by nie było tej całej wrzawy i tzw. Obrony.

Ale że nie ma bezpieczeństwa i ze przyszedł Mariomar, który sprowokował, celowo wywołał trudny temat i wytracil z "bezpiecznego" i znanego ogródka, część ludzi się p rzestraszyla i zaatakowała. Chociaż nikt ich o to nie prosił.

Dlatego ja Wam też coś doradze. Od ostatnich ponad 2,5 roku zarabiam bardzo duże pieniądze. A zrobiłem to tak, ze agresję i pogardę do ludzi, tzw. Gorszych ode mnie,  zamienilem na życzliwość i partnerstwo. I mam pracę, która kocham, i w której jestem doceniany. Bo bez dobrych relacji pieniędzy nie da się zrobić.

Więc tak jak napisał Leszek, może i ktoś z mojej podpowiedzi skorzysta.

Wolna wola.

Ja od ostatniej ucieczki z forum sprawdziłem i to działa.

Inga

  • Gość
[#]   « 2016-01-27, 21:37:02 »
Lynd
M pisał do Leszka i tak to traktuj. Przestań robić z siebie obrońcę Leszka, bo Leszek to dorosły mężczyzna i sam się potrafi obronić.
A musiał napisać na forum, nie prywatnie, bo Leszek bo to olał.

Lynd Seagull

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 2 120
  • Płeć: Mężczyzna
  • mój Nick moim Dziełem
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2016-01-27, 21:20:27 »
Inga,

Energii to Mariomar ma aż nadto, jak wreszcie wyznaczył sobie cel i biega ze swoim kijem aby go wsadzać. Tyle że właśnie, to nie żadne astrale czy fluidy a zwyczajna psychologia.

Cóż, czymś się trzeba się życiu zająć, aby była wola życia.

A za swoją rolę w cudzych astralach nie odpowiadam, ja tam zwykły chłopek jestem co jada hummus i siedzi na telefonie ;)

Co do ośmieszania, to miałem na celu ośmieszenie jego dziecinnej teatralności, która wręcz zahacza o BDSM ;) I w sumie nie przeczę, że Mariomar mógł dokonać postępu w pewnych kwestiach -- po prostu nie w tej.