Autor Wątek: Modlitwa wstawiennicza i o oczyszczenie intencji wobec konkretnej osoby itp  (Przeczytany 5785 razy)

Laka

  • Wiadomości: 2 310
  • Płeć: Kobieta
    • BlueFaerie
  • Andżelika Sobczak, sesje regresingu, wypalanie węzłów karmicznych, masaże Lomi Lomi
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2016-08-09, 21:47:31 »
Sylvia

to ciekawe co piszesz, bo ja tez dostaje podobne inspiracje ;)

Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2016-08-09, 21:21:45 »
Ostatnio codziennie dostaję informację z Nadświadomości, żeby oczyszczać intencje do siebie, a czasami do konkretnych osób, które znam, a czasem nie znam.
Samo oczyszczanie intencji mnie nie dziwi i nie jest niczym nowym, ani pomijanym, natomiast fajna, wysoka i miła energia płynie w tym przekazie:)

Jestem bardzo ciekawa efektów.

Piotr

  • Wiadomości: 788
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kultura aryjska
  • Status: Obserwator
[#]   « 2016-01-12, 15:32:55 »
Ja ostatnio poznałem taką - to dawna mantra/modlitwa z monastyru położonego w Abchazji:

'Prarodzicu - niech będzie Twoja wola pełna życzeń rozwoju wszystkich istot i osiągnięcia przez nie doskonałości.
Wesprzyj i obdarz miłością duszę ... (imię żywej lub zmarłej osoby).
Przyjmij do siebie moje życzenie jako głos miłości, którą zalecałeś.'

medżikowsky

  • Gość
[#]   « 2016-01-12, 14:03:59 »
Ktoś ma jakiś przykład modlitwy wstawienniczej ?

 Czy moze to być sposobem na uwolnienie od niekorzystnych intencji rozgrywajacych się na płaszczyźnie podświadomości ?

Mocno oram w pś i uaktywniły mi się pewne wzorce szkodliwe dla innych, u mnie to jest połączone z lękiem o te osobę jednoczesnym dlatego pasuje mi taka modlitwa, bo jakby czuję że mogę danej osobie szkodzić na bieżąco, a uzdrawianie tematów zająć może trochę i żeby w tym czasie nie narobić szkód, hamowałbym je modlitwą wstawienniczą.
« Ostatnia zmiana: 2016-01-12, 14:06:25 wysłana przez medżikowsky »