Autor Wątek: Afirmacje - konsultacje ;)  (Przeczytany 39232 razy)

Sylvia

• www.sylwiawolf.com
  • Sylwia Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2018-02-23, 10:12:31 »
Mi też:)))

Często bardziej działa, niż "akceptuję, jestem otwarty, pozwalam sobie, to w porządku". Nawiązuje bezpośrednio do umiejętności bycia w jakimś stanie lub  jakiejś umiejętności i talentów.

Umiem czuć miłość, radość, akceptację.
Umiem być w szczęśliwym związku. Umiem tworzyć szczęśliwe związki miłości i zrozumienia.
Umiem zarabiać potrzebne mi pieniądze.
Umiem znaleźć odpowiednią dla mnie pracę.
Umiem realizować moje marzenia.
Umiem rozmawiać z Bogiem. Umiem słuchać Boga.
Umiem tworzyć szczęśliwe spełnione życie.

Przywraca samodzielność i sprawczość w życiu i rozwoju.

Lilliole

• Twórcy Życia
  • Agnieszka Redkowiak, ThetaHealing zaawansowany, Regresing, Terapia Wewnętrznego Dziecka www.tworcyzycia.pl
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2018-02-21, 15:35:48 »
Coraz bardziej podoba mi się to słowo "umiem". :-)))

Lilliole

• Twórcy Życia
  • Agnieszka Redkowiak, ThetaHealing zaawansowany, Regresing, Terapia Wewnętrznego Dziecka www.tworcyzycia.pl
[#]   « 2018-02-21, 07:58:51 »
Dzięki Sylwia :-)
Nigdy nie używałam słowa "umiem" w afirmacjach. Jeśli już to raczej "potrafię". Zobaczę jak będzie z "umiem".

Sylvia

• www.sylwiawolf.com
  • Sylwia Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
[#]   « 2018-02-20, 21:16:13 »
Ostatnio do wielu afirmacji dodaje mi się, nie tylko dla mnie: umiem, potrafię...

Umiem czuć sie bezpiecznie.
Umiem myśleć myślami Boga.
Umiem czuć uczuciami Boga.
Umiem wrócić do Boga.
Umiem żyć w zgodzie z Najwyższym Dobrem.
Umiem działać w zgodzie z Najwyższym Dobrem.

Szybko uwalnia od blokad na umiejętności, które są, a zostały zablokowane, w różnych niesprzyjających okolicznościach. Pogłębia zaufanie do siebie. Przywraca pewność w umiejętności.
« Ostatnia zmiana: 2018-02-20, 21:20:29 wysłana przez Sylvia »

healingintelect

• Status: Zaawansowany
[#]   « 2018-02-07, 19:10:07 »
Bóg - moje Wyższe Ja pokazuje mi czym jest i na czym polega prawdziwe dobro.

Nie ma nic lepszego niż ta afirmacjo-modlitwa.

Przerabiałem działanie z poziomu dobra i wydaje mi się, że już wszystko w tym temacie zrozumiałem. Też chciałem działać, jak dobry człowiek i zaczęło mnie spotykać mnóstwo naciągaczy. Marnowałem też mnóstwo energii. Ostatecznie zrozumiałem, że bycie "dobrym człowiekiem" polega na 2 rzeczach:

1. Pomagam, gdy ktoś nie wiem co rozbić.
2. Pomagam, gdy ktoś chce się zmienić.

Najczęściej moja pomoc kończy się na: tłumaczeniu i wsparciu. Do tej pory spotkałem może 4 osoby,które prosiłby o jedzenie. Zagdzam się też, by jakaś część podatków szła na osoby kalekie, bezdomne, cięzko chore. Muszą oczywiście spełnić te 2 warunki.

Artman

• Rozwój duchowy pożyteczny i zdrowy:)
  • Krzysztof Chrząstek, konsultacje,analizy psychometryczne i czakr,porady,medytacje, warsztaty,artykuły, książki:) http://www.powiewwiatru.pl :) zapraszam
[#]   « 2018-02-07, 16:50:42 »
Można tak: Ja (imię…) otwieram się już tu i teraz na dobro. Otwieram się na rozumienie i odczuwanie dobra. Bóg - moje Wyższe Ja pokazuje mi czym jest i na czym polega prawdziwe dobro. Z każdym dniem coraz bardziej czuję, wiem i rozumiem, czym jest dobro i ile pozytywnego, korzystnego przynosi ono mnie i ile wnosi do mojego (i każdej innej istoty) życia. Otwieram się na przyjęcie tego do swojego życia. Cieszę się wszystkimi pozytywnymi efektami działania dobra we mnie i w moim życiu. Dzięki temu jest we  mnie coraz więcej dobra. Dzięki temu mam coraz więcej dobra w moim życiu i wokół mnie. Moje życie jest dobre. Moje działanie jest dobre. Moje samopoczucie jest dobre. Moja praca jest dobra. Mój rozwój duchowy jest dobry. Mój kontakt z własną intuicją i Wyższa Jaźnią jest dobry. Jestem dobrym człowiekiem. Dobro przejawia się poprzez mnie w każdej chwili coraz bardziej. Akceptuję to coraz bardziej z każdym dniem i dziękuję za to. Dobro jest dobre :) i korzystne dla mnie oraz dla wszystkich innych istot wokół mnie.

Sylvia

• www.sylwiawolf.com
[#]   « 2018-02-06, 15:01:55 »
Dobro warto najpierw przemedytować, żeby było bez wyobrażeń.

Dobro jest z natury rzeczy przejawem miłości.

Energię dobra można rozbudzić przez afirmacje:
jestem dobrem
działam z intencją dobra
Bóg jest dobrem
Odnosze się do siebie i ludzi z miłością, szacunkiem i dobrem.

macher

• Status: Poszukujący
[#]   « 2018-02-04, 20:21:31 »
Jak rozbudzić energię dobra ? Jakie afirmacje ?

Np na miłość i szacunek dobra jest "Odnosze się do siebie z miłością i szacunkiem" i jakaś tam energia miłości się pojawia. A na dobro ?

Karina

• Status: Obserwator
[#]   « 2017-11-30, 10:28:19 »
Dzięki Artman

Artman

• Krzysztof Chrząstek, konsultacje,analizy psychometryczne i czakr,porady,medytacje, warsztaty,artykuły, książki:) http://www.powiewwiatru.pl :) zapraszam
[#]   « 2017-11-30, 00:02:26 »
Jeżeli popracowałaś z poprzednią afirmacją przez pewien czas, to teraz - jeżeli chcesz, można zamienić zapał na chęci lub energię, czyli druga część afirmacji: ...Mam już tu i teraz wystarczające chęci (i energię) do pracy (, twórczości) i działania... (Bo nie dla wszystkich praca równa się działanie...)

Karina

[#]   « 2017-11-09, 22:55:16 »
Dzięki Lilliole

cenna uwaga.

Lilliole

• Twórcy Życia
[#]   « 2017-11-08, 08:25:36 »
Zapał często jest słomiany.
Mi się kojarzy z wypaleniem. Zapał się zapala, a potem gaśnie kiedy braknie paliwa.

Karina

[#]   « 2017-11-05, 18:13:49 »
na słowa "mam zapał do pracy" robi mi się słabo,ale chodzi mi tu głównie o słowo zapał czy do tańca czy do różańca i tak nadal robi mi się słabo. Nie lubię mieć zapału. Dzięki Artman cos mi wywala.

Artman

[#]   « 2017-11-04, 10:18:16 »
Może po prostu : Ja...chętnie pracuję i tworzę to, co mnie cieszy. Mam zapał do pracy (twórczości) a jej efekty są zadowalające (duże, wystarczające...), albo połączyć oba zdania. Po imieniu można dodać: "już tu i teraz", jeśli nie wywoła to od razu oporów, a jak są, to albo właśnie dlatego tak stosować, albo dodać po 2 tyg. pracy z afirmacją.

Karina

[#]   « 2017-11-04, 08:22:42 »
Szukam dobrej,króciutkiej afirmacji dającej kopa do pracy i twórczości.