Autor Wątek: Anioly a polityka  (Przeczytany 2924 razy)

Nata

  • Wiadomości: 35
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2015-07-17, 16:04:48 »
Przemyślałam to i faktycznie, nie muszę przecież znać się na wszystkim. Mimo to czuje, że mam wkodowane, że jeśli czegoś nie wiem, mam braki wiedzy w jakiejś dziedzinie, to odstaję od reszty. Muszę nad tym popracować.

Michał dziękuję za wsparcie :)

DarkAngelBubu mieszkam we Wrocławiu.

Michał486

  • Wiadomości: 802
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2015-07-17, 11:56:04 »
Nata:)
Ja np. coraz mniej oglądam wiadomości w tv i od dawna nie oglądam programów publicystycznych, debat polityków.
Nie interesuje mnie to a do tego z tam tond płynie negatywna energia, tyle jadu.
czuje że takie programy mnie wzburzają, świadomie tego nie oglądam choć wiem kto jest prezydentem to na prawdę mi to co raz bardziej lata koło 4 liter. 

Nata bądź sobą, nie przejmuj się jak ktoś z ciebie zadrwi to świadczy to o nim nie o tobie.
Chyba, że to taki żart z którego się wszyscy śmieją, ale nie toleruję tego jak ktoś bawi się kosztem drugiej osoby.
Wysyłam do ciebie mentalne wsparcie w tej sprawie:)

Lynd Seagull

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 2 120
  • Płeć: Mężczyzna
  • mój Nick moim Dziełem
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2015-07-17, 11:41:42 »
Nata,
Jeśli nie chcesz, to przecież nie musisz.
Lepiej szczerze nie interesować się polityką, niż niby interesować się ale się na niej nie znać, a tak naprawdę powtarzać wyczytaną gdzieś demagogię :P A niestety tak robi przeważająca większość ludzi.
"Sorry, nie śledzę tego bo mnie nie ciekawi." Z pewnością siebie i tyle :)

Patrząc po znajomych duchowiakach, to widzę albo taką postawę, albo skłonność do duużych uproszczeń i podziału czarne-białe. Czasem aż do przesady, czyli np wrzucają arty ze stron narodowców piszącycych tak, że ciężko poznać czy to nie parodia o_O

Mnie też długo nie interesowała polityka, aż wyjechałem za granicę i okazało się że nie potrafię ludziom odpowiedzieć na proste pytania. Od tego czasu zacząłem trochę śledzić, ale raczej to co mnie interesuje. Czyli na pewno nie żadne afery i przekręty.

DarkAngelbubu

  • Wiadomości: 1 605
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Izdebski
  • Status: Ekspert
[#]   « 2015-07-17, 11:31:24 »
Mieszkasz w Bieszczadach ???

Nata

  • Wiadomości: 35
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2015-07-17, 11:19:25 »
Na wstepie przepraszam z brak polskich znakow. Niestety nie mam mozliwosci napisac watek inaczej.
Mam pytanie do Aniolkow, ale nie tlyko, do wszystkich rozwojowcow. Jaki jest Wasz stosunek do wydarzen politycznych? Czy sledzicie te wydarzenia, interesujecioe sie tym co sie dzieje w panstwie?
Ja nie ogladam tv, ale tez nie czytam zadnych wiadomosci. Nie interesuje mnie totalnie polityka, osoby na stanowiskach, ministrowie itd. Po prostu nie chce mi sie tego czytac, sledzic, ogladac i pamietac. Mimo to dzis poczulam sie z tego powodu mocno niekomfortowo. Kolega zapytal mnie o rzecz w sumie niby oczywista, dotyczaca dokladnie nazwiska jednego z prezydentow panstw europejskich i niestety nie potrafilam powiedziec jak on sie nazywa. Zrobilo mi sie wstyd ze mam takie braki. Niestety kolega zadrwil ze mnie pytajac czy wiem kto to Kwasniewski..
Pomyslalam ze musze te braki nadrobic, ale na sama mysl o tym robi mi sie mdlo. Nie chce mi sie tego..
Jak jest u Was? Intresujecie sie? Znacie sie na tym wszystkim? Sama nie wiem czy faktycznie nie powinnam wdrozyc sie w te tematy...