Autor Wątek: Relacje z ludźmi  (Przeczytany 44905 razy)

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2014-11-07, 10:27:46 »
" Jeżeli przestajesz z ludźmi o spaczonych pojęciach, wydających z siebie złe myśli i nieżyczliwe uczucia, musisz w końcu odczuć ich szkodliwy wpływ, bez względu na to, w czyją stronę są one skierowane; złość bowiem jest jakby dymem zasłaniającym ci jasność oczu. Jeżeli zadajesz się z niedowiarkami, wchłaniasz w siebie niedowiarstwo. Twoja siła i myśl zatrutą zostaje pośledniejszymi żywiołami, bo przyswajamy sobie miazmaty niezdrowych i błędnych myśli w ten sam sposób, jak bakcylusy tyfusu i malarii. Co więcej, walczyć musimy ze złem nie tylko dotykalnym, ale i niewidzialnym, czyli z potęgami Ciemności. "
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1492931900985784&set=a.1417923531819955.1073741827.100008069642798&type=1&theater

Mariusz

  • Wiadomości: 4 015
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2014-11-05, 19:16:17 »
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/polki-najbardziej-agresywnymi-kobietami-na-swiecie/mh660

Podobno polki należą do najbardziej agresywnych pań na świecie. Musze sobie parę razy powtórzyć, że spotykam miłe i łagodne polki, żeby za bardzo nie uwierzyć w tą historię

Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2014-09-29, 09:55:28 »
Warto oczekiwania zamienić na intencje:)
Oczekiwania tworzą poczucie braku u oczekującego, gdy nie są spełnione. Intencje dają wolność i przestrzeń. I przyciągać ludzi z harmonizującymi intencjami. Wtedy oczekiwania przestają mieć znaczenie. Oczekiwania, a intencje - duża różnica.
Nie zgadzam się z tym panem, że oczekiwania, to zabieranie wolności. Nikomu nie można zabrać wolności, jeśli sam nie pozwoli przekroczyć granic. To też przerzucanie odpowiedzialności, tylko, że w drugą stronę, czyli na "oczekującego". Zdrowe granice są na równi z wolnością. Dobrze, że mówi o projekcjach i wyparciach, bo to są podstawowe mechanizmy przerzucania odpowiedzialności za siebie.
Dla mnie patrzenie z Miłością na ludzi, na równi z innymi patrzenie z Miłością na siebie, jest ważniejsze od "dawanie wolności".
« Ostatnia zmiana: 2014-09-29, 09:58:42 wysłana przez Sylvia »

Edyta

  • Gość
[#]   « 2014-09-29, 09:36:34 »
Ważny punkt na drodze do Wolności - Oczekiwania w relacjach międzyludzkich
https://www.youtube.com/watch?v=5BmM3Bm4RZs
to poczucie dyskomfortu w relacjach z ludźmi o którym mówi autor filmiku bierze się z poczucia bycia "uszkodzonym" które jest fałszywe bo żadnego uszkodzenia nie ma, nasza jaźń jest całkowita i kompletna :) i nikt nie może nas uszkodzić ani naprawić ani słowem ani zachowaniem :)

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2014-09-29, 06:25:31 »
Ważny punkt na drodze do Wolności - Oczekiwania w relacjach międzyludzkich
https://www.youtube.com/watch?v=5BmM3Bm4RZs

Inga

  • Gość
[#]   « 2014-09-10, 16:04:04 »
Czy wiecie czym jest więź między ludźmi? jak ona wygląda, jak się ją odczuwa, pomiędzy jakimi ludźmi się tworzy, w wyniku czego się tworzy? do czego jest potrzebna, co jest jej efektem? czy jest konieczna, czy da się żyć bez niej? co się dzieje w wyniku pogłębiania więzi?

Pytam bo jest to dla mnie coś nowego i nieznanego.

Zed1

  • Gość
[#]   « 2014-08-17, 18:17:05 »
Zed  tylko czy to, że się nie dajesz w ten sposób traktować cokolwiek zmienia?
Sam siebie akceptujesz?

Zmienia ze izoluje sie coraz bardziej od ludzi bo gdzie nie pojde, widze te same schematy zachowan-albo kraczesz jak inni albo jestes gorszy, zly, nieprzystosowany. Doslownie jak w jakims sredniowieczu.

Akceptuje siebie choc swiadomy jestem wielu swoich wad i roznych nieprzerabianych kwestii ktore staram sie uswiadomic i przerobic.

Kaja

  • Wiadomości: 473
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2014-08-17, 17:49:50 »
Kwestia tolerancji. Jesli ktos wobec mnie jest nietolerancyjny, to czy ja mam akceptowac taka sytuacje w sensie dawac sie dalej w ten sposob traktowac? Nie sadze...a akceptacja jak najbardziej, z tym ze ilekroc ja probowalem akceptowac, tylekroc ja nie bylrm akceptowany. Troche bledne kolo.

Zed  tylko czy to, że się nie dajesz w ten sposób traktować cokolwiek zmienia?
Sam siebie akceptujesz?

Zed1

  • Gość
[#]   « 2014-08-17, 17:05:51 »
Prawo masz, tylko po co skoro nie podobają ci się konsekwencje?

Podstawą jakiejkolwiek zmiany jest akceptacja.

Kwestia tolerancji. Jesli ktos wobec mnie jest nietolerancyjny, to czy ja mam akceptowac taka sytuacje w sensie dawac sie dalej w ten sposob traktowac? Nie sadze...a akceptacja jak najbardziej, z tym ze ilekroc ja probowalem akceptowac, tylekroc ja nie bylrm akceptowany. Troche bledne kolo.

Zed1

  • Gość
[#]   « 2014-08-17, 17:04:34 »
Ja tez myslalem ze tu jest gorzej ale po sesji wyszlo ze to w duzym stopniu wymowki a zreszta jestesmy tu bo pewnie pasujemy tak by nas tu juz nie bylo:-)

Za pewne tak jest, ja jeszcze tylko nie dotarlem do punktu, w ktorym czulbym sie tu komfortowo.

Kaja

  • Wiadomości: 473
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2014-08-17, 16:55:33 »
Wiec w jakims sensie mam prawo do takiej a nie innej oceny
Prawo masz, tylko po co skoro nie podobają ci się konsekwencje?

Podstawą jakiejkolwiek zmiany jest akceptacja.

J034

  • Wiadomości: 599
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2014-08-17, 16:44:22 »
Ja tez myslalem ze tu jest gorzej ale po sesji wyszlo ze to w duzym stopniu wymowki a zreszta jestesmy tu bo pewnie pasujemy tak by nas tu juz nie bylo:-)

Zed1

  • Gość
[#]   « 2014-08-17, 14:23:55 »
Bardzo chetnie rusze do przodu :). Jednak mam mocne obawy czy aby w Polsce mi to wyjdzie tak, jak ja sobie tego zycze.

J034

  • Wiadomości: 599
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2014-08-17, 13:59:34 »
:-)  no i teraz zobacz na te dwa wpisy co jest prawda o tobie.
Moze ustalisz w ktorym miejscu jestes i zaczniesz isc do przodu.

Zed1

  • Gość
[#]   « 2014-08-17, 13:10:45 »
Jakbys dostawal od dziecka po dupie za swoja innosc to raczej stuprocentowa tolerancja byc nie emanowal, co nie? Wiec w jakims sensie mam prawo do takiej a nie innej oceny co nie zmienia faktu,ze wsrod tych ludzi trafiaja sie i fajne osoby ale malo znam takich. Niestety, katolicyzm, socjalizm i dwiescie lat zaborow plus pewnie jeszcze wczesniejsze wydarzenia skutecznie spapraly wiekszosci ludzi tutaj ich umysly i teraz jest jak jest. Sorry ze tak otwarcie ale nie zamierzam oklamywac siebie i innych.
« Ostatnia zmiana: 2014-08-17, 13:12:51 wysłana przez Zed1 »