Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Rozwój osobisty i prosperity / Odp: Inspiracje
« Ostatnia wiadomość wysłana przez monkas dnia 2019-01-17, 11:26:01 »

I na koniec ; mam to powiedzieć:

Jesteś/możesz być duchowo i pod każdym innym względem wolny, gdyż masz swoje własne źródło wiedzy duchowej w swym własnym sercu.
Tylko od Ciebie zależy czy się w Nim zanurzysz i z Niego skorzystasz.
2
Uzdrawianie duchowe i uzdrawianie karmy / Odp: Hipnoza regresyjna = najciekawsze sesje
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Karina dnia 2019-01-16, 19:26:42 »
Kolejna swietna sesja

Calo - Nicole *Sekretne spotkanie*

https://www.youtube.com/watch?v=TzLmAhNpgVk
3
Rozwój osobisty i prosperity / Odp: Odwaga w życiu i rozwoju duchowym
« Ostatnia wiadomość wysłana przez macher dnia 2019-01-16, 14:54:09 »
Mylisz wyrazy. To , że ma przyczynę, to nie znaczy że jest uzasadniony w rzeczywistości. Są uzasadnone, naturalne rodzaje lęku, które chronią życie jak np. lęk przed wysokością, hukiem, a także związane z sytuacją która się dzieje - pełni funkcję motywującą (adrenalina) np wkurzony na ciebie 80kg pies spuszczony z łańcucha, przechodząca grupka bandytów z pałami. A jak ktoś siedzi w domciu i odczuwa lęk, to jest to odbicie jego chorego umysłu. Nieuzasadniony, to taki gdzie zagrożenie nie istnieje, a tylko wydaje się że tam jest.

4
Rozwój osobisty i prosperity / Odp: Inspiracje
« Ostatnia wiadomość wysłana przez monkas dnia 2019-01-16, 09:49:38 »
Gramy w grę, z zasadami, granicami. A co, jeśli granice, wszelkie granice, to tylko programy?

Wtedy to znaczy i Ty jesteś tylko nieczującym amoralnym programem, który dla rozrywki krzywdzi innych z uśmiechem na twarzy...
Jesteś ?

Log out.
5
Uzdrawianie duchowe i uzdrawianie karmy / Odp: Hipnoza regresyjna = najciekawsze sesje
« Ostatnia wiadomość wysłana przez monkas dnia 2019-01-16, 09:43:05 »
i ten wybraniec/zbawiciel.. taka  transakcja ja cię wybiorę/docenię/wywyższe a Ty "zrób to za mnie" :), no nie piszę się na to nigdy wiecej :)

Dzisiaj odczytywałem kodowane w hipnozie , również tej z narkotykami różne podpięcia/inicjacje zawłaszające wolę i kreacje;  na samym dnie oparte były one o chęć aby ktoś mnie wybrał a tym samym docenił, zauważył, wszedł w kontakt.. "f -niecenzuralne słowo" zamknałem się na wszelkie wpływy z zwenątrz, nie zgodziłem się na żadne operacje, inicjacje, manipulacje moja energią/systemem energetycznym , na kontakt bez pozwolenia i od jutra idę na odwyk od forum.
6
Rozwój Duchowy / Odp: Czakry
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Karina dnia 2019-01-16, 09:33:54 »
7
Rozwój osobisty i prosperity / Odp: Odwaga w życiu i rozwoju duchowym
« Ostatnia wiadomość wysłana przez monkas dnia 2019-01-16, 09:30:36 »
W sferach gdzie bezpieczeństwo jest urzeczywistnione z definicji nie ma potrzeby być odważnym. A tam gdzie nie jest urzeczywistnione i lęk występuje, na pewno lepiej działac odważnie, czyli działać POMIMO irracjonalnego , nieuzasadnionego lęku, zamiast mu się poddawać.

W moim odczuciu nie ma czegoś takiego jak nieuzasadniony lęk, może być irracjonalny ale nie nieuzasadniony/bezprzyczynowy; oczywiście każdy działa jak chce; gdy obejrzałem po raz pierwszy "Ostatniego Samuraja" płakałem głęboko za utraconą odwagą.. a teraz w ogóle mnie nie pociąga, i wiem że jej nie potrzebuję;  teraz każdy mój lęk traktuje z uwagą uzdrawiając go, odkrywajac/odblokowując wiedzę/prawdę/moc i umiejętność , nie śpieszy mi się/ nie idę na takie skróty, zależy mi na mądrości wiedzy i świadomości. Brak odwagi mnie nie męczy, meczą mnie za to ograniczenia, zablokowanie mojej inteligencji i potencjału, ale radze sobie z odblokowywaniem świetnie więc i zmęczenie coraz mniejsze.
8
Rozwój osobisty i prosperity / Odp: Inspiracje
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Artman dnia 2019-01-16, 07:24:48 »
Kolejne spotkanie i rozmowa dot. mistrzów, postaw, seksu  https://www.youtube.com/watch?v=_d9uvG2JLPs
9
OFFTOPIC / Odp: Muzyka, której słuchamy :)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez macher dnia 2019-01-15, 20:13:15 »
on śpiewa o narkotykach... że nie spełnił nic ze swoich zamierzeń, bo się naćpał.

poruszałem kiedyś ten temat... unikam muzyki bo rozprasza mnie zbytnio.. siedzenie na YT i słuchanie muzy uważam za szczyt bezproduktywności i trwonienia energii... nie uważacie tak?

jesli mam się budzić budzikiem to wolę jednak wrzucić mp3 na tel i ustawić np taki boski głos... https://www.youtube.com/watch?v=WXBHCQYxwr0
10
OFFTOPIC / Odp: Muzyka, której słuchamy :)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Artman dnia 2019-01-15, 20:01:31 »
Trochę duchowej muzy...z dużym przymrużeniem oka... Jemu tam chodzi oczywiście tylko o wysokie wibracje, tylko że pokazuje to po swojemu, aby kumple zakumali, o co mu chodzi :) Afroman - Because I Got High https://www.youtube.com/watch?v=WeYsTmIzjkw
Strony: [1] 2 3 ... 10